BashMac - Cервисный Центр Apple

(050) 412-12-14         (096) 364-33-22
 
 
 
 

Mac Україна

E-mail Печать PDF
Mac Україна

Нарешті Apple Українською мовою! Mac Україна (mac.org.ua)

Ви власник MacBook, iMac, iPhone? Живете в Україні, але читаєте на російськомовних ресурсах новини про Apple, поради, огляди програм? Вам більше не доведеться цього робити!

В Україні офіційно запустився перший україномовний портал про Apple Mac! На сайті mac.org.ua ви знайдете завжди свіжу, актуальну інформацію зі світу Apple, огляди, поради щодо ремонту і сервісу “яблуневої” техніки!

Новини Apple

Останні новини Apple. Нові MacBook, iMac, iPhone, iPad, їх особливості, характеристики. Новинки програм для macOS, iOS, анонси техніки Apple, нові технології.

Корисні поради

Поради по використанню Mac, огляди техніки Apple, комплектуючих, аксесуарів. Як покращити продуктивність MacBook і iMac, подовжити час автономної роботи та ін.

Сервіс Apple

Сервісний центр Apple до Ваших послуг! Дізнайтесь про ремонт iPhone, iPad, Mac Pro, Mac mini! Як відновити дані, зробити лазерне гравіювання клавіатури, та ін.

Ремонт Apple MacBook

Достовірно про ремонт MacBook: можливі поломки, діагностика, та способи вирішення. Дізнайтеся про апгрейд MacBook, встановлення SSD, посиленої батареї, та ін.

Ремонт Apple iMac

Сервіс та ремонт iMac. Профілактика, модернізація, встановлення у iMac SSD, оперативної пам’яті. Діагностика, поради сервісного центру Apple у Києві.

macOS

Все про встановлення та оновлення macOS, програми на Apple Mac, корисні утиліти. Дізнайтеся як робити резервне копіювання, синхронізацію з iPhone, iPad, та ін.

Фан зона

Фан-зона для любителів Apple! Тут ви знайдете фото та відео, приклади лазерної гравіровки на Mac, ідеї для креативних подарунків, гумор, цитати Стіва Джобса.

УКРАЇНЕЦЬ? ПАТРІОТ? ЛЮБИШ APPLE? Читай українською на порталі "Mac Україна"!

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить